Sniper Elite VR: Winter Warrior

Estimated read time 3 min read

Rebellion, vývojářské studio známé svými akčními hrami, uvádí na trh nový titul ve virtuální realitě – Sniper Elite VR: Winter Warrior. Tato hra je dostupná pro Meta Quest 3, Meta Quest 2, Meta Quest a Meta Quest Pro, což ji činí dostupnou pro široké spektrum hráčů s VR zařízením.

Ve hře Sniper Elite VR: Winter Warrior se hráči ujímají role „Partyzána“, vojáka italského odboje během druhé světové války. Vaším úkolem je vyhnat nacistické síly ze své vlasti a během kampaně odhalovat a ničit nové nacistické „zázračné zbraně“ a jejich plánovače.

Jedním z nejvýraznějších aspektů této hry je způsob, jakým VR technologie přetváří zážitek ze střelby. Hráči mohou držet odstřelovací pušku oběma rukama, přiložit zaměřovač k oku a zadržet dech pro dokonalý výstřel. Tato úroveň realismu  je ve světě VR her nevídaná.

„Sniper Hunt“ je intenzivní herní režim, ve kterém hráči čelí zkušenému nacistickému odstřelovači. Vaším úkolem je zlikvidovat nepřátelskou hlídku, což vyláká odstřelovače na otevřené prostranství, a poté se přesunout k dalšímu cíli.

Dalším novým režimem je „Poslední vzdor“, kde se hráči musí zakopat a čelit vlnám nepřátel. Hráči musí rychle myslet a jednat, shromažďovat zbraně a munici, nastražit pasti a najít ideální místo pro boj s přicházejícími silami.

Sniper Elite VR: Winter Warrior nabízí strhující kampaň, hyper pohlcující přestřelky a autentické zbraně z druhé světové války. Brutalita rentgenové kamery, známá z předchozích her série Sniper Elite, je ve VR ještě více poutavá a realistická. Hra také nabízí širokou škálu obtížností, možností ovládání a pohodlí, včetně možnosti hraní ve stoje nebo sezení. Sniper Elite VR: Winter Warrior je nejen hrou; je to zážitek, který vás pohltí a nepustí. Pro fanoušky VR her a stříleček je to titul, který nesmí chybět v jejich knihovně.

Obrázky, video a informační zdroj – Rebellion.com


Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.