Oficiální oznámení Crysis 4 je tady

Estimated read time 2 min read

Legendární hra se vrací!

Po tom, co existence Crysis 4 unikla na čínský trh, nemělo již cenu, aby Crytek něco dále tajil. Pár hodin po incidentu tak vydali krátký teaser, který ukazuje starou dobrou nanotechnologii v celé své parádě. Na konec pak přidávají zprávu „Join the journey. Become the hero.“

Hype je sice velký, ale taky vlastně trochu hořký. Všechno již bylo prozrazeno s předstihem a teaser tak nepůsobí moc slavnostně. Na čínských sociálních mediích se totiž objevilo Crysis 4 o několik hodin dřív a zpráva velmi rychle obletěla celý svět.

Vypadá to, že Crysis 4 je zatím jenom pracovní jméno. I video na Youtube hru označuje jenom jako 4. díl serie Crysis. To zapadá s prohlášením, kdy v roce 2012 CEO Cryteku řekl, že další Crysis hra se nebude jmenovat Crysis 4.

Od roku 2012 jsme se žádné nové hry ze serie Crysis nedočkali. Originální trilogie byla pouze remasterována a hráči již ztráceli naději, že se vůbec pokračování někdy dočkáme. Zdá se, že Crytek zatím nechce moc prozrazovat takže si na další detaily budeme muset ještě počkat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.