Muž vtrhnul do vysílání a požadoval GTA 6

Estimated read time 2 min read

Tenhle chlapík se už nemůže dočkat.

Titulu Grand Theft Auto 6 se dříve nebo později určitě dočkáme. Do té doby se však budeme muset spokojit pouze s občasným únikem informací, protože Rockstar stále mlčí. Představa, že nové GTA uvidíme nejdříve v roce 2025 však některé fanoušky přivádí k šílenství.

Jeden z nich však zašel tak daleko, že se hry dožadoval v živém vysílání. Bylo to konkrétně v německé televizní soutěži Beat the Star, kde se soutěžící snaží porazit známé osobnosti v různých disciplínách. Zrovna když moderátor mluvil s televizní hvězdou Evelyn Burdecki, vtrhl na podium člen obecenstva a dožadoval se nového dílu GTA.

Muž se představil jako Asa a chtěl po moderátorovi, aby se otočil na kameru a zeptal se, kde je vlastně GTA 6. Moderátor byl nejprve trochu zmatený, ale pak pochopil, co se vlastně děje. V té době už však muže odváděla ochranka.

Mám však trochu strach, že Asa svého cíle nedosáhl. Ani vlastně nedokážu určit, jestli se před vysíláním vsadil s kamarádem nebo je to opravdu jen nadšený fanoušek, který z čekání pomalu blázní. Já teď jen doufám, že se toto video nějakým způsobem dostane do rukou i Rockstaru a ti nám o hře poví něco víc. Nebo to byl snad celé dobře zahraný podvod?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.