Kupte si novou LEGO grafickou kartu!

Estimated read time 2 min read

Pro tento set můžete hlasovat na LEGO Ideas.

Zapomeňte teď na všechny nadupané RTX grafiky, protože ve městě je nový šampion. Tato LEGO 3Dfx Voodoo 3D grafická karta je jeden z nápadů, který se objevil na LEGO Ideas. Už jen čeká, než z něj výrobci udělají opravdový set.

Autorkou tohoto výtvoru není nikdo jiný, než samotná Bhall_Spawn, která nám v minulosti přinesla třeba LEGO Sound Blaster. LEGO grafická karta by mohla dokonce odstartovat celou kolekci PC komponentů, což by dalo hlavně mladším hráčům možnost sestavit si PC nanečisto.

Není to sice žádný silák a zřejmě ani nerozjede nejnovější tituly, ale něco na ní je. A navíc.. 3Dfx? Tak to už je retro. 3Dfx byla ve své době jednou z nejlepších grafik, která dokázala na rozlišení 640×480 opravdu nevídané věci. Originální Voodoo GPU bylo vydáno už v roce 1996 s obrovskou 4MB pamětí a rychlostí 50MHz.

Bhall_Spawn chce ale svou podivnou kolekci rozšiřovat ještě dál. Má prý pocit, že s tou spoustou volného času dokáže vymyslet něco, co tady LEGO sběratelé ještě neviděli.

Pokud se vám tento set líbí, běžte honem na LEGO Ideas a hlasujte pro něj. Už chybí jen něco málo přes 9000 hlasů a set bude na světě. Myslím, že v blízké budoucnosti je to asi to nejzajímavější, co bude GPU trh moci nabídnout…

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.