Kdy se přihlásit do další bety Overwatch 2?

Estimated read time 2 min read

Přijďte si hru vyzkoušet v dalším kole veřejných testů.

Blizzard opět otevírá přihlášky do dalšího beta testu hry Overwatch 2. Hráči mají čas na přihlášení až do 28. června nebo než Blizzardu dojde kapacita serverů. Beta by se pak měla také spustit 28. června. Dále pak Blizzard plánuje zpřístupnit test každému, kdo se do něj přihlásí nejpozději 14. července. Jestli tedy máte chvíli času a chcete si hru vyzkoušet na vlastní kůži, není důvod se nepřihlásit.

Nedivil bych se však, že některé hra zatím moc neláká. Overwatch 2 neudělalo zrovna díru do světa, protože se zdá, že jde spíše o velký update originální hry a ne plnohodnotný druhý díl. Ani nový 5v5 systém zatím nefunguje tak úplně podle představ. Zdá se, že hra je teď sice rychlejší, ale její gameplay se přesunul spíše k tomu, že je potřeba dobře mířit a není čas na nějaké taktizování. Díky toho se pak Overwatch 2 ztrácí v davu jiných klasických stříleček.

(zdroj: Blizzard)

Ještě je ale čas všechno změnit a doladit všechny detaily. Hra vychází 4. října a Blizzard tak má ještě nějaký čas. Příští rok navíc slibují postupné vydávání PvE režimu, který má být tou velkou novinkou a důvodem, proč vlastně sequel vznikl. To by tak mohla být ta nová energie, kterou hra momentálně dost potřebuje.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.