Hráči Metro Exodus používají Steam, aby útočili na Epic

Estimated read time 2 min read

Fanoušci se stále nesmířili s přesunutím Metra mimo Steam.

Když Deep Silver a Epic Games oznámili, že Metro Exodus bude exkluzivita pouze pro Epic Games Store, fanoušci nebyli nadšení. Kritiku nebylo kam napsat, začali si tedy stěžovat pod předchozími tituly ze serie Metro. Nyní je Exodus venku a začíná se dít opak. Hráči zanechávají na Steamu pozitivní recenze. Na Epic jsou však stále naštvaní.

Samozřejmě, můžeme se jen dohadovat, jestli to jsou opravdu hráči nebo ne. Žádná recenze bohužel ještě nemá počet nahraných hodin. Epic Games Store zatím nemá uživatelské recenze, proto se lidé uchylují na Steam, i když tam hru nevlastní.

Některé recenze jsou opravdu dobré. Objektivně hru popisují nebo jen říkají, že si hru užili. Velkou část ale pořád tvoří kritika na Epic. Některé z nich stále mají co říct o samotném Metru, snaží se ale hlavně vyjádřit svou naprostou nespokojenost s postupem vydání. Někteří hru nezmiňují vůbec a rovnou kritizují Epic.

Je to opravdu jeden z nejlepších příběhů, jaký jsem kdy hrál,“ píše se v takovém standartním hodnocení. “ Jen škoda, že vydavatelé, ne vývojáři, celý koncept zničili tím, že shrábli peníze a udělali ze hry exkluzivitu na Epic Games Launcher. Pokud někdy vyjde na Steam, určitě si Metro kupte.

Metro Exodus je určitě dobrá hra. Jen škoda, že se chytlo do takových problémů.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.