Dr Disrespect zakládá vlastní herní studio

Estimated read time 2 min read

Studio se zaměří na spolupráci s velkými influencery.

Guy „Dr Disrespect“ Beahm má v plánu založit vlastní herní studio! Napovídá tomu hlavně pracovní nabídka na jeho Champin’s Club stránce. Jde o poměrně velký krok, který však není až tak bláznivý. Možná si ještě vzpomínáte, že než se rozhodl nosit sluneční brýle a paruku, byl Beahm level designérem v Activision.

Myšlenka jeho studia by měla být vlastně velmi prostá – vývoj her ve spolupráci s těmi největšími influncery. Chtěl by se tak spojit s řadou velkých internetových osobností a vytvořit jejich vysněné hry.

Vypsána je zatím jen vedoucí pozice a není tak přesně jasné, o jak velkém týmu se bavíme. Nabídka pak dále uvádí, že studio bude spolupracovat s již existujícími indie vývojáři.

Myšlenka zapojení influencerů do vývoje a následné propagace není žádnou novinkou. Jak se zdá, influenceři jsou dnes již nedílnou součástí marketingu. Nabídka zmiňuje také esport, což může trochu ukazovat, jaké hry by chtěl Beahm vlastně dělat.

Musím však říct, že jsem trochu skeptický. Na první pohled „velkých her,“ ve kterých se angažovali i velcí influenceři, je opravdu hodně. Jen zřídka tyto tituly dopadnou dobře. Jednou z vyjímek je třeba Valorant, který nakonec dopadl jako velké překvapení pro všechny. Dalším problémem je pak pořád záhadný Twitch ban, který Dr Disrespect stále nevysvětlil.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.