Crazy Taxi a Jet Set Radio se vrací!

Estimated read time 2 min read

Staré pecky opět ožívají!

Vzpomínáte si ještě na dobu, kdy hernímu trhu vévodily automaty a šílené arkádovky? Pokud hledáte ikonické hry tohoto období, určitě narazíte na hry jako Crazy Taxi nebo Jet Set Radio.

Možná to nevíte, ale Sega v poslední době láká na jakýsi velký projekt, jehož výsledkem mají být celkově 4 hry (o jedné z nich už víme, že bude FPS). Podle nových informací se zdá, že prvními tituly budou nové díly Crazy Taxi a Jet Set Radio. Na první zmíněné hře se už prý pracuje a vyjít má někdy za dva až tři roky.

Raději bych však umírnil svá očekávání, protože nemusí jít nutně o nostalgický výlet do minulosti. Sega prohlašuje, že u těchto titulů plánují „agresivnější“ kampaň, jejíž cílem je „obsah a služby, které mohou tvořit velké komunity.“ To už jsou docela seriozní slova, i když je těžké si představit, co přesně za nimi vlastně stojí.

Jak to vypadá, na hry si ještě nějaký čas budeme muset počkat. Určitě ale bude skvělé, že si i mladší generace hráčů bude moci zahrát Crazy Taxi a Jet Set Radio na Steamu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.