Capcom vylepší hned tři Resident Evil hry

Estimated read time 2 min read

Capcom oznámil next-gen verze tří novějších Resident Evil her – Resident Evil 7, Resident Evil 2 a Resident Evil 3. Aktualizované verze vyjdou někdy později tento rok a jejich účelem je hlavně dohnat výkon Xbox Series X a PS5. Svůj patch dostane samozřejmě i PC, kde se objeví kromě jiných i ray tracing podpora.

Mezi ostatní novinky patří třeba 3D audio a podpora vysokých snímkovacích frekvencí (což pro PC hráče vlastně nic neznamená). Ray tracing ale bude určitě velmi vítanou novinkou. Pro Resident Evil 7 a Resident Evil 2 sice existují mody, ale oficiální podpora je vždy lepší. Capcom sice zatím neodhalil, jak rozsáhlý ray tracing vlastně bude. Můžeme tak hádat pouze je ze screenshotů.

Pokud jste ani jednu z těchto her nehráli, určitě si je někdy vyzkoušejte. Resident Evil 7: Boihazard byl tak trochu experimentem, který rozjel serii Resident Evil her z pohledu první osoby. Bylo to taky po dlouhé době, co se Resident Evil vrátil ke svým trochu více hororových kořenům.

Tento rok navíc pro serii Resident Evil vypadá docela nadějně. Kromě těchto tří updatovaných her očekáváme třeba poslední dobou hodně skloňovaný Resident Evil 4 Remake.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.