Známý novinář tvrdí, že nový Counter-Strike vyjde už v dubnu!

Estimated read time 2 min read

Betu podle něj Valve spustí nejpozději v dubnu.

Říká vám něco jméno Richard Lewis? Pokud trochu znáte scénu Counetr-Striku, určitě víte, že se jedná o poměrně uznávaného novináře, analytika a uvaděče velkých turnajů. Není proto divu, že když na veřejnost vyšel s tím, že Valve chystá nový Counter-Strike, mnoho hráčů to nyní bere jako hotovou věc.

Lewis uvádí, že podle jeho důvěrných zdrojů má Valve již dlouho chystat Counter-Strike 2. Ten by měl běžet na Source 2 enginu. To by znamenalo lepší grafiku, ale také větší systémové nároky.

(zdroj: Valve)

Kromě grafiky má však nový Counter-Strike představit rychlejší 128-tick servery a dohnat tím konkurenční Valorant. Na hře se má podílet obrovské množství lidí, včetně veteránů, kteří stáli za zrodem předchozích dílů. To je prý hlavním důvodem toho, že Valve na CS:GO už velmi dlouho „kašle.“

Podle Lewise už nyní probíhají interní testy nového Counter-Striku hned na několika kontinentech. Důkazem mají být rovněž nové ovladače od Nvidie, kde se objevily soubory cs2.exe a csgos2.exe. Pamatujte však prosím, že takové zvěsti se vedou téměř každý rok a jediné oficiální potvrzení může přijít jen od samotného Valve.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.