Unikla hratelná verze Dead Island 2!

Hry Zajímavosti

Na internetu se šíří hratelný build z roku 2015.

Vývoj hry Dead Island 2 byl skutečně jako na horské dráze. Vše začalo v Techlandu, kde vývojáři prvního Dead Island odešli pracovat na Dying Light. Vydavatel Deep Silver poté předal projekt Yageru, vývojářům Spec Ops: The Line. Ti na Dead Island 2 pracovali dost dlouho na to, aby připravili alespoň demo na EGX. Poté se ale s Deep Silver zase rozešli, protože měli o projektu každý trochu jinou představu.

Vývoj poté přešel do Sumo Digital a nakonec do studia Dambuster, které spadá přímo pod Deep Silver.

Na internet právě teď unikl hratelný build hry z doby, kdy se o ni staralo studio Yager. Tato verze hry by měla být z 19. června 2015, což je asi měsíc před tím, než se projekt opět zastavil.

BANNER_WEB2.jpg

Hra rozhodně vypadá jako Dead Island. Jsou zde zbraně, co působí elektrický nebo ohnivý damage a to vše s velmi zvláštními názvy. Ikony všem budou určitě povědomé a skill tree taky. Jediné malé zklamání je asi to, že řízení je z pohledu třetí osoby.

Spoustu věcí ale v této verzi chybí. Vůbec zde nevidíme slibovaný multiplayer nebo nějaký příběh. Tento build je však už 5 let starý a asi se tedy není čemu divit. Jestli se Dead Island někdy dočká pokračování, možná bude nakonec vypadat úplně jinak.

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *