Umělkyně přeměnila svou harfu na ovladač a hraje s ní Elden Ring

Estimated read time 2 min read

Anna Ellsworth to s harfou skutečně umí.

Anna Ellsworth je velmi talentovaná harfistka a vokalistka. Proč vám o ní ale říkám? To protože je další postavou nekonečného seriálu přeměňování nevšedních věcí na ovladač. Na Youtube nahrála video, kde přeměnila svou harfu na funkční ovladač a vyzkoušela jej v Dark Souls. S harfou zvládla dokonce legendárního bosse Ornstein & Smough!

Na Redditu se pokusila vysvětlit, jak její ovladač vlastně funuguje:

A je pro úskok a G pro lehký útok. Na těžký útok bohužel strunu nemám, ty potřebuju někde jinde. Jediná možnost, jak ovládat směr úskoku je to, kam moje postava zrovna jde. Většinou je to tedy skákat přímo do útoku a doufat v nejlepší.

Anna Ellsworth

Nejtěžší část bylo prý vypořádat se s input lagem. Je totiž jistá časová prodleva mezi zahráním na strunu a skutečnou reakcí. I tak ale hraje lépe, než někteří z nás s tím nejlepším možným ovladačem.

Její vášní však není jenom hraní náročných her. Anna Ellsworth je především velmi talentovaná umělkyně. Vyhrála hned několik cen a absolvovala několik turné napříč USA. Občas si střihne i nějakou hudbu z her, třeba jako The Legend of Zelda nebo právě zmíněné Dark Souls.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.