Stránka hry Stalker 2 opět ožívá!

Estimated read time 2 min read

Po 10 letech se možná dočkáme nového Stalkera

Naposledy byl Stalker 2 (zase) oznámen minulý rok. Vůbec se nedivím, jestli byl tehdy někdo skeptický. Úplně první oznámení nového Stalkera se s námi táhne už skoro 10 let, ale výsledek pořád nikde. I tak si myslím, že fanoušci byli nadšení, když si oznámení přečetli.

Pokud mezi ně patříte taky, možná mám pro vás dobrou zprávu. Oficiální Twitter hry Stalker se opět probral. První Tweet z minulého týdne byl samozřejmě „znovuoznámení“ a následovaly sliby, že se fanoušci můžou těšit na pravidělné novinky a další zajímavý obsah.

Do pohybu se dala i Facebooková stranka a oficiální webovky. A to je na tom právě to zajímavé. Proč by se dali znovu do práce, když pro nás nic nového nechystají? Na stránce si můžete zdarma stáhnout herní wallpaper a velmi podivnou hudební stopu , která je (z nějakého důvodu) ve formátu .WAV.

Všechno je to docela předčasné a proto prosím ještě nejásejte. Ale myslím, že oživení sociálních sítí a webovek už by mohlo ukazovat na nějaký ten nový projekt. Já bych se klidně vsadil, že Stalker 2 se už blíží.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.