Seriálový Fallout má svou první hvězdu!

Estimated read time 2 min read

Zatím nespecifikováného ghúla si zahraje Walton Groggins.

Jak asi již víte, Amazon chystá svou vlastní seriálovou adaptaci herní serie Fallout. Na veřejnost se pomalu začínají dostávat informace, kdo si v seriálu vlastně zahraje.

První velkou hvězdou v seriálu bude Walton Goggins, kterého můžete znát z filmů Osm hrozných, Nespoutaný Django a nebo třeba jako záporáka z filmu Ant-Man and the Wasp. Navíc si již zahrál ve filmu Tomb Raider z roku 2018 a herní adaptace mu tak nejsou cizí.

V seriálu by měl ztvárnit zatím blíže nespecifikovanou roli ghúla. Tato stvoření se ve světě Falloutu pyšní dlouhověkostí, ale to za cenu ne moc příjemného zevnějšku. Navíc jsou zde agresivní ghúlové a taky ti, kdo své chování drží na uzdě.

O seriál se postará plno známých filmových tváří, jako Lisa Joy, Jonathan Nolan nebo Graham Wagner. Dohlížet pak bude i samotný Todd Howard z Bethesdy. Ten by určitě nechtěl, aby jedna z jejich vlajkových lodí způsobila na televizních obrazovkách spíše katastrofu. Samozřejmě ještě nemá cenu si ani povídat o tom, kdy seriál vlastně uvidíme. Víme jen to, že s natáčením se počítá ještě tento rok.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.