Sea of Thieves je už i na Steamu!

Estimated read time 2 min read

Sea of Thieves konečně i na Steamu!

Sea of Thieves už není jen Windows Store záležitostí. Zahrát si teď můžete i na Steamu! Toto vydání sice nepřináší žádné nové změny, ale i tak je to velmi dobrá zpráva. Poslední update byl asi před měsícem, kdy ve hře přibyly nové checkpointy a denní úkoly.

Hra sice neměla dobrý start, ale od té doby se posunula skutečně daleko. Updaty přidaly spoustu zajímavého obsahu a hlavně (a to je důležité) mazlíčky! Pořád však při hraní máte ten nádherný dovolenkový pocit. Tedy až do chvíle, než se všechno kolem vás začne hroutit a vy se potápíte do hlubin moře.

Sea of Thieves v roce 2019 docela překvapilo a doufám, že i v tomto roce hra ještě nekončí. Už jen vydání na Steamu je velkým krokem dopředu. Nebudeme si lhát, Windows Store není nic moc a většina hráčů si na něj rozhodně zvykat nechce. Některé hry proto byly na pozadí.

Pokud však nevěříte dobrým recenzím, můžete si hru nejprve vyzkoušet. Za velmi malou částku si můžete na jeden celý měsíc užít Xbox Game Pass na PC a prozkoumat hry, které tento pass nabízí. Mezni nimi samozřejmě i Sea of Thieves.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.