Razer přidává RGB osvětlení do svých aut

Estimated read time 2 min read

Razer Chroma i v autě!

Hned na začátek musím říct, že se nejedná o žádný vtip. Razer opravdu vydává svá vlastní auta a myslí to s nimi vážně.

Společnost Razer je známá především díky svému špičkovému PC příslušenství, třeba myši, klávesnice nebo sluchátka. Už několikrát nám ale ukázali, že se nebojí zariskovat a vrhnout se i do jiného odvětví.

Nedávno se spojili se společností Nio a představili limitovanou edici auta ES6 Night Explorer, do kterého přidali i své známé RGB Chroma osvětlení. Bude vyrobeno pouze 88 kousků a všechny budou určeny pro Čínu. Jde ale o takovou raritu, že se určitě rozutečou po celém světě.

Razer taky slibuje, že pokud se tahle řada aut povede, určitě to nebude poslední chytré vozidlo, které od nich uvidíme. Plánují i plno dalších zajímavých RGB kousků.

Razer Chroma umožní v autě plno vlastních plně přizpůsobitelných efekt u pasažérů, audia, synchronizace a integrace herního prostředí. Ovládání RGB světel v autech NIO posune váš zážitek na úplně novou úroveň.

Zatím se přesně neví, jak bude fungovat zmíněná herní část auta. Možná bude mít zabudovaný display, do kterého připojíte PlayStation nebo PC?

Razer je velmi průbojná značka a často se nebojí zajít do extrémů. Hlavně poslední dobou se jejich sortiment rozrůstá na všechny strany – od toasteru až po auta. Už teď jsem zvědavý, co si na nás připraví příště.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.