Nový Steam Client Beta představuje lepší stahování

Estimated read time 2 min read

Další stránka v novém kabátku!

Účastníci Steam Client Beta programu právě dostali přístup k nové a velmi pěkné stránce stahování. Na první pohled si ale možná nevšimnete, že ten pravý update je schován pod povrchem. Velkou novinkou je storage manager, kde je možné vidět umístění instalací a taky dovoluje jednoduchý přesun her mezi disky. Jednoduše se k němu dostanete přes stránku stahování.

Již viditelnější změny představují hlavně změny UI. Stahovací stránka nyní při stahování her nebo updatů bude ukazovat i celkový postup alokace paměti na disku, což zamezí situaci, kdy se hra zdála stažená, ale ve skutečnosti ještě nebyla.

Další zajímavou novinkou jsou pak ikony vedle čekajících updatů, které ukážou, o jaký druh updatu vlastně jde. Můžete se tak rozhodnout, jestli je update nutné stáhnout nebo jestli může počkat.

Nakonec už si jen snad všimnete nových barev a jednoduchého drag and drop systému pro lehké uspořádání fronty. Zatím se neví, kdy přesně bude tento update zveřejněn i pro všechny ostatní. Pokud si však chcete vyzkoušet betu, stačí si ji zapnout v nastavení.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.