Nový Steam Client Beta představuje lepší stahování

Další stránka v novém kabátku!

Účastníci Steam Client Beta programu právě dostali přístup k nové a velmi pěkné stránce stahování. Na první pohled si ale možná nevšimnete, že ten pravý update je schován pod povrchem. Velkou novinkou je storage manager, kde je možné vidět umístění instalací a taky dovoluje jednoduchý přesun her mezi disky. Jednoduše se k němu dostanete přes stránku stahování.

Již viditelnější změny představují hlavně změny UI. Stahovací stránka nyní při stahování her nebo updatů bude ukazovat i celkový postup alokace paměti na disku, což zamezí situaci, kdy se hra zdála stažená, ale ve skutečnosti ještě nebyla.

Další zajímavou novinkou jsou pak ikony vedle čekajících updatů, které ukážou, o jaký druh updatu vlastně jde. Můžete se tak rozhodnout, jestli je update nutné stáhnout nebo jestli může počkat.

Nakonec už si jen snad všimnete nových barev a jednoduchého drag and drop systému pro lehké uspořádání fronty. Zatím se neví, kdy přesně bude tento update zveřejněn i pro všechny ostatní. Pokud si však chcete vyzkoušet betu, stačí si ji zapnout v nastavení.

Total
21
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Previous Post

Streamer xQc dostal další ban

Next Post

Chcete další Ace Attorney? Capcom sbírá názory od hráčů

Related Posts