Nové snímky ze System Shock remake

Estimated read time 2 min read

Další snímky přímo ze hry!

System Shock remake můžeme očekávat někdy v roce 2022. Fanoušci jsou už jistě netrpěliví a vývojáři to dobře vědí. Aby tedy alespoň trochu naplnili očekávání, vydali nám přes 10 nových snímků přímo ze hry.

Nightdive tímto chce oslavit novou dohodu, kterou uzavřeli s Prime Matter (Koch Media). Říkají, že pro studio jde o velký krok vpřed. Díky novému partnerství budou moci System Shock distribuovat mezi hráče jak v digitální tak fyzické podobě. Rovněž ale děkují také za velkou podporu na Kickstarteru, bez které by celý projekt nebyl možný.

Hra původně vyšla v roce 1994 a hned si ji oblíbilo spoustu hráčů po celém světě. Vypráví příběh vesmírné stanice, jejíž AI začalo mít na věci poměrně svérázný názor. V roce 1999 vyšel ke hře dokonce sequel, který posunul laťku snad ještě výš. Na remaku pracuje i původní dabérka Terri Brosius, které v originálních dílech náležela role AI Shodan.

Fotky sice často o hře moc neřeknou, ale tady můžeme vidět, že vývojáři opravdu chtějí zachovat původní styl hry. Všichni teď už netrpělivě čekají, jak si Nightdive se hrou poradí. Pokud se vše povede správně, bude příští rok určitě zajímavý.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.