Navštivte kompletně zničitelné Inferno z CS:GO

Estimated read time 2 min read

Inferno trochu jinak.

Mapy v Counter Strike: Global Offensive jsou někdy docela dost odolné. Přežijou hned několik explozí bomb, až se někdy ptám, jestli má smysl ji vůbec defusovat. Modderská komunita si však řekla, že je na čase to změnit. Nyní si tak můžete zahrát Inferno, které je kompletně zničitelné.

Tuto verzi Inferna si už teď můžete stáhnout ze Steam Workshopu. Pamatujte však, že se stále jedná pouze o Source Engine a nemůžete tak zničit úplně vše. Mapper Lion Doge se i tak snažil, aby mapa byla co nejvíce zničitelná.

Určitě si hned všimnete, že všechny modely, které mohou být přeměněny na physics objekty, se nyní dají kutálet a házet kolem. Můžete zničit i spoustu zdí na odhalení nových úhlů nebo zničení krytů. Fyzika v CS:GO však nedovoluje zničit úplně vše a proto některé věci musely být udělány pomocí animací. Třeba centrální věž se zničí vždy při úspěšném odpálení bomby.

CS:GO formule je již pevně zaběhlá a proto je fajn občas vidět, když si fanoušci hru trochu okoření. Je možné, že se někdy v CS:GO dočkáme zničitelného prostředí i oficiálně?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.