Letošní online E3 bude zdarma pro všechny

Estimated read time 2 min read

Zvěsti o poplatcích byly zřejmě fake.

ESA v únoru oznámila, že se letošní E3 kompletně přesune do online prostoru kvůli stále neutichající pandemii Covid-19. Online podívaná nabídne spoustu rozhovorů, předávání cen, preview večer a oddělené streamy individuálních vývojářů, influencerů a dalších. K vidění budou samozřejmě i nová dema.

Na internetu se objevily zmíňky, že ESA plánuje některé části konference uzamknout pouze pro platící diváky. Jak se ale ukázalo, tato informace nebyla pravdivá. ESA hned po zveřejnění zprávy všechny ubezpečila, že celý event bude pro všechny zdarma.

Můžeme potvrdit, že E3 2021 bude na 100% zdarma pro všechny účastníky a žádné její část nebude skryta za poplatky.

Pro hráče je to určitě velmi dobrá zpráva. Vlastně se divím, že někdo čekal vůbec něco jiného. Ve svých začátcích byla E3 menším exkluzivním eventem pro vybrané lidi, ale se svým růstem se pomalu více otevírá široké veřejnosti.

Zatím se neví, jestli ESA opravdu někdy zvažovala letošní E3 zpoplatnit. Na tom však nyní už nezáleží. E3 2021 by měla proběhnout od 15. do 17. června. Data ještě nejsou potvrzená a mohou se změnit. Vše pro vás budeme sledovat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.