Kojimova kniha vyjde letos i v angličtině

Estimated read time 2 min read

Bohužel bez titulku „The Gifted Gene and My Lovable Memes.“

Designér, spisovatel, scénárista a autor her Death Stranding, Policenauts nebo Metal Gear Solid, Hideo Kojima, napsal dokonce i svou vlastní knihu. Jde o kolekci esejí, které vyšly roku 2019 v Japonsku. Kniha pojednává o pop kultuře a jak tato kultura utvářela Kojimův pohled na hry. Dále v knize mluví hudebník Gen Hoshino, který se také podílel na soundtracku Death Stranding.

V japonštině vyšla kniha s anglickým titulkem „The Gifted Gene and My Lovable Memes.“ Mně osobně se tento název moc líbí, ale jde vlastně o trochu popletený překlad. Nově by v angličtině měla kniha nést mnohem méně zábavný titul „The Creative Gene“ s podtitulkem „How books, movies, and music inspired the creator of Death Stranding and Metal Gear Solid.“

A co kromě nového anglického vydání můžeme od Kojimy čekat dál? Jeho studio minulý rok začalo hledat pracovníky na nový projekt, který může a nemusí být pokračování Death Stranding. Spekulovalo se také o tom, že by mohli pracovat na hororové hře, kde by měl slovo i Junji Ito.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.