Kojimova kniha vyjde letos i v angličtině

Bohužel bez titulku “The Gifted Gene and My Lovable Memes.”

Designér, spisovatel, scénárista a autor her Death Stranding, Policenauts nebo Metal Gear Solid, Hideo Kojima, napsal dokonce i svou vlastní knihu. Jde o kolekci esejí, které vyšly roku 2019 v Japonsku. Kniha pojednává o pop kultuře a jak tato kultura utvářela Kojimův pohled na hry. Dále v knize mluví hudebník Gen Hoshino, který se také podílel na soundtracku Death Stranding.

V japonštině vyšla kniha s anglickým titulkem “The Gifted Gene and My Lovable Memes.” Mně osobně se tento název moc líbí, ale jde vlastně o trochu popletený překlad. Nově by v angličtině měla kniha nést mnohem méně zábavný titul “The Creative Gene” s podtitulkem “How books, movies, and music inspired the creator of Death Stranding and Metal Gear Solid.”

A co kromě nového anglického vydání můžeme od Kojimy čekat dál? Jeho studio minulý rok začalo hledat pracovníky na nový projekt, který může a nemusí být pokračování Death Stranding. Spekulovalo se také o tom, že by mohli pracovat na hororové hře, kde by měl slovo i Junji Ito.

Total
49
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Previous Post

Pozor! Pozvánky do bety Far Cry 6 jsou podvod

Next Post

V této hororové hře hrajete za kočku!

Related Posts