Genshin Impact odhalil další dvě postavy!

Estimated read time 2 min read

Možná trochu brzo.

Update 1.6 do Genshin Impact ještě ani nebyl vydán a už víme, na co se můžeme těšit v updatu 1.7! První velkou novinkou je určitě postava Sayu. Jedná se o healera z oblasti Inazuma, což je úplně nové místo, které bude možno prozkoumat někdy později tento rok. Zbraně této postavy však ještě nebyly oficiálně potvrzeny.

Druhým přírůstkem do party bude Yoimiya, která také pochází z regionu Inazuma. Ostatní detaily jsou však stále záhadou. Víme jen to, že Sayu vlastní společnosti Naganohara Fireworks, což by měl být důležitý byznys v Inazumě a hraje v příběhu podstatnou roli.

Toto je však zatím vše, co nám vývojáři prozradili. I tak je ale docela zvláštní, že MiHoYo už teď ukazují, jaké postavy chystají přidat v budoucím updatu. Update 1.6 totiž ještě nevyšel a my tak sotva známe postavy, které s ním přijdou. Je tak docela těžké určitě, kdy se Sayu a Yoimiya ve hře skutečně objeví.

Genshin Impact se většinou řídí pravidlem 6 týdnů pro větší updaty, ale nikdy jsme nevěděli, co nás vlastně čeká ve větším měřítku. Vím jen to, že se pomalu blížíme k prozkoumání Inazumy, což bude pro hru opravdu velké rozšíření. MiHoYo své plány do budoucna tají a my tak nevíme, co vlastně můžeme čekat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.