Elden Ring – co nám prozradil trailer?

Estimated read time 2 min read

Hra opravdu hodně připomíná Dark Souls.

Tak je to skutečně pravda. Po 2 letech naprostého mlčení (a pár únikům na internet) jsme se konečně dočkali gameplay traileru na Elden Ring. Na Summer Games Fest nám vývojáři ukázali něco, co téměř dokonale připomíná Dark Souls.

Oznámeno bylo i datum vydání 21. ledna 2022. To znamená, že naše čekání se už krátí!

V traileru je toho skutečně hodně a spoustu věcí připomíná již zmíněné Dark Souls. Ať už to jsou zničená prostředí nebo různorodé dialogy postav, všechno vypadá docela povědomě. Lze si však všimnout i několika zajímavých detailů, které trailer ukazuje.

Ve videu je možné vidět modré fantomy, což naznačuje návrat co-op hraní v již dobře známé podobě. Pohyby hráče při soubojích hodně připomínají Dark Souls 3, což by mohlo ukazovat na návrat weapon arts systému (možná však s lehkou inspirací v Sekiru). Velmi důležitým zjištěním je i to, že kůň umí skákat. Dejme tak konečně sbohem Skyrimu!

Prostředí také hodně prozradilo. Budeme cestovat do jiných reality? Tohle je od From Softwaru typické a vůbec bych se tomu nedivil. A na závěr nepřátelé – ti se tváří hodně jako kombinace Dark Souls a Bloodbornu. Vzali tak vývojáři ty nejoblíbenější prvky ze svých her a udělali z nich jednu skvělou hru? To zjistímě už v lednu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.