Čekají nás remastery tří oblíbených GTA!

Estimated read time 2 min read

Remastery by měly běžet na Unreal Enginu.

Tři klasické díly serie GTA z dob PS2 se zřejmě dočkají svého remasteru na PC a moderní konzole. Tuto informaci do světa vypustil důvěryhodný server Kotaku. O remasterech se v posledních dnech spekulovalo skutečně hodně. Dočkat bychom se jich měli někdy tento podzim.

Zatím to vypadá, že na počítačový a mobilní port si budeme muset počkat někdy do roku 2022. Konzole zřejmě mají přednost. Zatím bohužel přesně nevíme, na jaké hry se vlastně můžeme těšit. Kotaku tak s jistotou uvádí pouze to, že podle svých zdrojů v Rockstar se o vše postará Rockstar Dundee, dříve známé jako Ruffian Games.

I bez oficiálních informací se však zdají jako největší kandidáti hry Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto: Vice City a Grand Theft Auto: San Andreas. Tyto tři hry byly prvnímy 3D díly a vystřelily Rockstar do hvězdných výšin popularity.

Jelikož Rockstar v poslední době tvrdě zasahuje proti všem modům, které využívají assety ze hry, zdají se remastery jako již hotová věc. Všechny remasterované díly by měly běžet na Unreal Enginu a využívat směs vylepšené i originální grafiky.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.