Další Valorant patch přichází s obrovskými nerfy

Estimated read time 2 min read

Riot si pořádně došlápl na Reynu.

Nové 2.03 patch notes vhrkly některým hráčům slzy do očí. Pokud je váš main Reyna nebo Yoru, raději se připravte na změny. Riot se tentokrát zaměřil právě na tyto dva duelisty, kteří excelují při 1v1 scénářích.

Yoru na tom zas tak zle není. Asi největší změnou tohoto agenta je to, že při použití Dimensional Drift už nemůže blokovat protihráče. Na druhou stranu se však automaticky všichni nepřátelé, které Yoru uvidí, zobrazí ostatním členům týmu na minimapě. Změnou prošel i Gatecrash. Na minimapě můžete nově vidět, jak daleko je váš orb vidět a jak daleko vydává zvuk.

Na Reynu však Riot udeřil mnohem více. Devour a Dismiss nyní může být použit pouze 2x (předtím 4x). Jejich cena se také zvedla ze 100 na 200. Dobrou novinkou je však to, že Soul Orb nyní dropnou i nepřátelé, které Reyna pouze zranila.

Co se týče zbraní, Riot provedl pár změn na Stinger a Frenzy. Obě dvě tyto zbraně jsou nyní o 100 dražší. Stinger navíc bude nyní trochu více nepřesný, bude více kopat a rychlost střelby se sníží.

Myslím, že Yoru se změnil spíše k lepšímu. Automatické označení zahlédnutých nepřátel je krásnou malou vychytávkou, která může zachránit drahé vteřiny. Revork Reyny je však docela drastický. Myslím, že při pouhých dvou Devour/Dismiss už nebude moci bezhlavě skočit do každého duelu. Dvě použití jsou pořád dost a většinou to bude stačit, ale může se stát, že vyhrát za Reynu 1v4 situace už nebude tak jednoduché.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.