Capcom se ptá, jaký chceme další remake

Estimated read time 2 min read

Dočká se Code Veronica konečně svého remaku?

Capcom se v dotazníku ptá, kolik vám je let, jak dlouho hrajete Resident Evil a jestli chcete být více propojení s jinými hráči her Resident Evil. Proč to vlastně dělají? Je to jednoduché! Chtějí vědět, kterou hru by měli předělat teď.

Možná si myslíte, že vám Capcom dá na výběr z několika možností. Místo toho je však políčko v dotazníku prázdné a vy si tak můžete napsat úplně co chcete. Vůbec bych se proto nedivil, kdyby Capcom oznámil, že dalším dílem bude Resident Evil: Code Veronica.

(zdroj: Capcom)

Capcom již vyčerpal všechny své možnosti, které si hráči chtějí opravdu zahrát. Code Veronica se proto nabízí jako jeden z těch oblíbenějších kandidátů na remake. Jedná se však spíše o boční hru pro Dreamcast a tak se neví, jestli s ní Capcom vůbec počítá. Dodnes totiž neměla pořádný remake nebo alespoň PC port. A fanoušci na remake čekají již skutečně dlouho.

Tvorba remaků se pro Capcom stala velmi výdělečnou. Vůbec bych se proto nedivil, pokud uvidíme remaky i trochu netradičních dílů. A tam Code Veronica rozhodně spadá.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.