Bloober Team slibuje návrat Layers of Fear.

Estimated read time 2 min read

Trailer zřejmě ukazuje na pokračování prvního dílu.

Vývojáři z Bloober Team dali hráčům nový trailer, který se vrací k originální postavě hry Layers of Fear z roku 2016.

Trailer byl vyrenderován v Unreal Enginu 5 a ukazuje malíře, který má velký problém začít malovat na prázdné plátno. Sám za sebe můžu říct, že kreslení na prázdný papír může být někdy dost děsivé, ale tady jde určitě o něco více nadpřirozeného. Z videa mám takový pocit, že hra bude pokračováním prvního Layers of Fear, kde jsme sledovali umělce, který má velký problém dokončit své magnum opus.

První Layers of Fear byla nádherná vyšperkovaná hra s děsivou atmosférou. Druhý díl vsadil spíše na laciné jumpscary a tím tak hra u některých hráčů ztratila na hodnotě. Doufejme tedy, že se vývojáři vrátí spíše k tomu, co se jim povedlo v prvním díle.

Bloober Team se po Layers of Fear pustili do skvělé hry The Medium, kde jsme se na chvíli vrátili do starých časů statických kamer. Layers of Fear tak není jediná hra, na které tým momentálně pracuje. V pořadí je hned několik her a dokonce na internetu kolují zvěsti, že jedním z těchto projektů je nové Silent Hill. Vývojáři něco takového však rázně odmítají.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.