Surviving Mars se vrací k vývoji!

Estimated read time 2 min read

Na Marsu je opět rušno!

Po několika letech bez žádných výraznějších updatů se Surviving Mars nečekaně vrací k životu. Hru od Haemimont Games převzalo Abstraction a hned oznámili nové updaty a DLC. Na Marsu se opět rozjíždí život!

Na světě je sice další hra ze Surviving serie (ikdyž jen early access), ale to neznamená, že by to na Marsu utichlo. První update zdarma přijde zřejmě již velmi brzy. Na Marsu se rozjete velmi přínosný turistický element. Turisté pak své dovolené dají hodnocení a vy budete moci toto odvětví rozvíjet ještě více.

Vývojáři říkají, že hráči Surviving Mars stále prahnou po větších možnostech staveb a průzku. Rozhodli se tak, že je rozhodně nechtějí zklamat. Dali se dohromady i s moderskou komunitou, aby vytvořili malá zajímavá DLC. Např. In-Dome Buildings Pack může být váš jen za 5 euro.

Toto je prý navíc jen začátek. Další větší update je plánován někdy na tento rok, ale jeho obsah je zatím záhadou. Vím však, že Surviving Mars stále má ještě spoustu co nabídnout. Byl jsem proto trochu zklamán, když se vývoj hry v roce 2019 zastavil. Abstraction naštěstí mají s tuoto situací velké zkušenosti a jsem si jistý, že Mars bude opět zajímavým místem pro mnoho hráčů.

Pokud hru neznáte, můžete si ji až do 18. března vyzkoušet na Epic Games Storu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.