Online bezplatné hry #01 – Travian

Estimated read time 2 min read

V dnešním článku započneme novou sérii a to „Online bezplatné hry“. V této sérii si vždy představíme zajímavou online hru (tkzv. klikačky), která Vás bude bavit nějaký ten pátek. Při dnešní premiéře zabrouzdáme do hry, která nese název Travian.

Zdroj: Pinterest.com
Zdroj: Pinterest.com

Myslím si, že každý z Vás ví o čem je řeč. Jedná se o online strategickou hru, kde je Vašim úkolem přežít a došplhat na žebříčku až na samotný vrchol a to i se svojí aliancí. Hra se odehrává ve středověku a hned na začátku budete mít úkol, kde si zvolíte mezi třemi národy. Můžete být Gal, Říman či Germán. Tento výběr má vliv v budoucnu, protože každý národ má své pro a proti. U Germánů budete mít vše poměrně levné a rychlé, ale jedná se spíše o rasu pro zkušenější hráče. Za průměr se považují Římani, kteří jsou dobří v rychlém rozvoji vesnic a v tvorbě kvalitních jednotek, ovšem musíte si za ně hodně připlatit. Poslední národ, Galové, jsou perfektní volbou pro začínající hráče, jelikož mají skvělé obranné jednotky a jejich jednotky patří k těm nejrychlejším ve hře.

Vaši vesnici musíte neustále rozvíjet, což zabere spousty času a pokud se chcete stát absolutní jedničkou, nesmíte prakticky spát. Ze začátku určitě plňte tutoriál, který Vám dá slušné odměny.

Až budete v situaci, kdy disponujete silnými a velkými počty jednotek, Váš úkol je jasný! Začněte útočit na okolní vesnice a snažte se je získat pod svá křídla.

Další články:

Další články autora: