No Man’s Sky míří pod vodu!

Estimated read time 3 min read

Co se skrývá pod hladinou oceánu?

Hello Games prozradili více detailů o dnešním updatu s názvem The Abyss. Zaměřuje se především na více možností průzkumu oceánů, které ve hře No Man’s Sky až doposud nehrály moc velkou roli.

„Chtěli jsme se zaměřit na vylepšení světa pod hladinou moře a také přidat nějaké malé Halloweenské prvky,“ řekli Hello Games. „Oceány nebyly ničím zajímavým, avšak teď se stanou velkou součástí gameplaye.“

Toto oznámení přišlo ruku v ruce s launch trailerem, na který se můžete podívat níže. Obsahuje celý velký list novinek! Největším vylepšením je asi mnohem větší rozmanitost podvodních biomů. Najít zde můžeme různou faunu i flóru. Podobně jako u populární hry Subnautica, čím hlouběji se ponoříte, tím děsivější tvory potkáte. Pokud se potopíte dost hluboko, je velice možné, že potkáte tvora s jedním velikým okem (jak bylo vidět v traileru).

Dále bylo přidáno několik dalších hodin příběhu, který se tentokrát zaměří samozřejmě pod vodu. Quest s názvem „The Dreams of the Deep“ vás uvede do záhadného příběhu posádky, která ztroskotala na neznámé planetě. Při prohledávání mořského dna můžete narazit taky na různé poklady. Oceány jsou doslova plné trosek vesmírných korábů.

S možností ponořit se pod hladinu přináší nový update i užitečné nástroje, které v moři využijete. Postavit můžete spoustu nových částí vaší podmořské základny, od přetlakových komor až po krásnou vyhlídku s akváriem. Na projížďku můžete vyrazit v malinké ponorce, která se dá spawnout v jakémkoliv oceán v galaxii. Jako každé jiné vozidlo, i tato ponorka může být vylepšena na speciální funkce, jako třeba těžba.

The Abyss je od dneška volně ke stažení. Myslím, že nejednoho hráče přitáhne zpátky do hry. Na první pohled zklamání jménem No Man’s Sky začíná šplhat k úspěchu.

Na launch trailer se můžete podívat zde:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.