Assassin’s Creed Shadows – vzniká nová víra

Estimated read time 4 min read

Ubisoft přichází s novým přírůstkem do své slavné série Assassin’s Creed, a tentokrát nás zavede do srdce feudálního Japonska. Připravte se na epické dobrodružství ve hře ASSASSIN’S CREED SHADOWS, kde prožijete propletené příběhy Naoe, zdatné šinobi asasínky z provincie Iga, a Yasukeho, mocného afrického samuraje z historických legend. Na pozadí bouřlivého pozdního období Sengoku objeví tato pozoruhodná dvojice svůj společný osud, který předznamenává novou éru Japonska.

Prozkoumejte feudální Japonsko

ASSASSIN’S CREED SHADOWS vás zve do podmanivého otevřeného světa feudálního Japonska. Objevte velkolepá hradní města, rušné přístavy, poklidné svatyně a malebnou pastvinářskou krajinu. Každé místo v této rozsáhlé krajině je detailně propracované a nabízí autentický zážitek z japonské historie. Zažijte dobrodružství v nepředvídatelném počasí, měnících se ročních obdobích a  prostředích, které reagují na vaše činy a rozhodnutí.

Stát se zabijákem Shinobi

V roli hbitou a mrštnou Naoe budete využívat hluk, světlo a stíny k tomu, abyste unikli odhalení. Nepřátelé reagují na měnící se okolí, takže budete muset být vždy o krok napřed. Odlákejte pozornost stráží pomocí kunai, šurikenů a kouřových bomb, infiltrujte nepřátelské základny pomocí háku a parkourových dovedností a vražděte své cíle skrytou čepelí. Naoe je mistryní stealth technik, což vám umožní procházet misemi s taktikou a rafinovaností.Stát se legendárním samurajem

Yasuke, charismatický samuraj s africkými kořeny, přináší do hry brutální sílu a přesnost. Jeho bojové schopnosti zahrnují útoky, blokování, odrážení a porážení nepřátel s neuvěřitelnou efektivitou. Ovládněte rozsáhlý arzenál zbraní, jako jsou katana, kanabe, luk, naginata a další. Každý boj s Yasukem je intenzivní a plný adrenalinu, ať už bojujete proti jednotlivým nepřátelům nebo čelíte celým armádám.

Informace jsou Vaše zbraň

V ASSASSIN’S CREED SHADOWS nejsou informace jen vedlejším prvkem – jsou klíčovou zbraní. Cestujte po světě, prozkoumávejte a zkoumejte své okolí, abyste získali důležité informace. Vybudujte si síť špiónů, kteří budou vašima očima a ušima napříč lokacemi, abyste odhalili nové oblasti a ulovili další cíl. Naverbujte spojence s vysoce specializovanými dovednostmi a schopnostmi, kteří vám pomohou splnit vaše mise.

Prožijte příběhy Naoe a Yasukeho

Naše hrdiny spojuje nejen jejich boj za spravedlnost, ale i jejich osobní příběhy plné zvratů a emocí. Naoe a Yasuke musí čelit svým vlastním démonům a překonávat nečekané výzvy. Jejich osudy se proplétají, a společně odhalují pravdy, které mohou změnit běh historie. Tento epický příběh vás zavede do hloubky japonské kultury a mytologie, kde se legendy stávají skutečností.

ASSASSIN’S CREED SHADOWS slibuje být jedním z nejpůsobivějších a nejpropracovanějších titulů v sérii. S bohatým příběhem, rozsáhlým světem a inovativními herními mechanikami vás čeká nezapomenutelná cesta do srdce feudálního Japonska. Připravte se na dobrodružství, které přinese novou víru a předznamená novou éru.

Obrázky, video a informační zdroj – ubisoft.com


Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.