15 minut záběrů z Elden Ring potěší každého fanouška Dark Souls

Estimated read time 2 min read

Konečně tu máme pořádné gameplay video!

Všechny fanoušky Dark Souls jistě potěšilo 15 minut záběrů z nadcházející hry studia From Software. Nejdříve se zdálo, že velká podobnost s Dark Souls bude známkou odfláknuté hry, ale jak se ukázalo, určitě není na škodu nějaké assety znovu využít.

Video ukazuje především summonování, malé souboje s nepřáteli a co-op boss fight. Velká pozornost byla určitě věnována kouzlům, které sice někdy působí jako z Dark Souls, ale jsou mnohem lépe vyšperkovány. Vizuální stránka kouzel je tak na úplně nové úrovni!

Můžete si ale všimnout, že některé assety opravdu byly znovu využity. Jak to tak bývá, From Software opět využil své oblíbené nástroje na tvorbu katakomb. Dočkáme se tak i klasické toxické bažiny? Dalším očividným faktem je to, že fall damage už zřejmě nehraje žádnou roli. Není se ale čemu divit, protože svět působí obrovsky.

Video je vlastně úplně to stejné, co už bylo ukázáno novinářům na Gamescomu a žádných nových informací jsme se proto nedočkali. Elden Ring byl sice odložen na 25. února 2022, ale i tak se pomalu blíží. Určitě si tak nezapomeňte aktualizovat svůj seznam přání.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.