Kingdom Come: Deliverance 2 – vraťte se do středověké Bohemie

Estimated read time 3 min read

Připravte se na pokračování epického příběhu, který zavedl miliony hráčů do srdce středověké Evropy. Kingdom Come: Deliverance 2 vás znovu vtáhne do realistického a nemilosrdného světa středověké Bohemie.

Příběh

Navazujte na události, které změnily život Jindřicha, obyčejného syna kováře, v hrdinu, jehož jméno se stalo legendou. Bojujte za spravedlnost, obhajujte čest své rodiny a objevujte tajemství, která se skrývají hluboko v království. Každé vaše rozhodnutí ovlivní osud vás a celého království.

Hratelnost

Kingdom Come: Deliverance 2 přinese ještě větší svobodu, realismus a autenticitu. Prozkoumejte rozlehlé kraje, které jsou vytvořeny s bezprecedentní pozorností k detailu. Zúčastněte se středověkých bitev, využijte pokročilý soubojový systém a zvládněte umění středověkého boje.

Vylepšené funkce

  • Rozšířený svět: Větší a živější mapa, plná tajemství, úkolů a postav, které reagují na vaše činy.
  • Pokročilá AI: Postavy mají své denní rutiny, reagují na změny ve světě a přizpůsobují se vašemu hernímu stylu.
  • Historická přesnost: Detailní rekonstrukce historických událostí, architektury a kultury, která vás ponoří do 15. století jako nikdy předtím.
  • Propracovaný příběh: Nové questy, vedlejší úkoly a možnosti interakce s postavami, které přidávají hloubku a komplexnost do vaší cesty.

Grafika a zvuk

Užijte si úžasné grafické zpracování, které přináší středověkou Bohemii k životu. Od realistických krajinek až po autentické zbraně a zbroj – každý prvek je navržen tak, aby vás zcela vtáhl do doby rytířů a hradů. Podmanivý hudební doprovod a zvukové efekty doplňují atmosféru a umocňují zážitek z hraní.

Připravte se na návrat do středověku

Kingdom Come: Deliverance 2 slibuje být jedním z nejpohlcujících a nejautentičtějších RPG zážitků. Připravte se na návrat do světa, kde čest, odvaha a strategie rozhodují o osudu království. Jste připraveni na výzvu?

Vydejte se na cestu, která se zapíše do historie. Kingdom Come: Deliverance 2 – brzy na vašich obrazovkách.

Obrázky, video a informační zdroj – Warhorse Studios


Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.