Herní set 4v1 Genesis Cobalt 300 – buďte připraveni na každou bitvu!

Estimated read time 3 min read

Správně vyladěný hardware je rozhodujícím prvkem při každé bitvě, a proto má, vedle hráčských dovedností a strategie, vhodně sestavená sada periferií velký vliv na konečný výsledek.

Proč ztrácet čas výběrem jednotlivých kusů herního vybavení, pokud to mohou za vás udělat specialisté? Značka Genesis přichází se svou sadou Cobalt 300, která vám nejen usnadní výběr, ale ušetří čas i peníze. Tato sada je ideálním řešením pro méně pokročilé uživatele, kteří chtějí začít svá dobrodružství ve světě počítačových her. V sadě naleznete kvalitní membránovou klávesnici (CZ lokalizace) s tříbarevným podsvícením, myš s programovatelnými tlačítky, stereo sluchátka s podsvícením a podložku pod myš ve výjimečném designu.

Klávesnice s tříbarevným podsvícením

Klávesnice obsahuje všechny potřebné funkce, které vám umožní hrát bez omezení v jakékoliv denní době. Mezi funkce patří tříbarevné podsvícení, díky kterému snadno najdete tu správnou klávesu. Další důležitou funkcí je anti-ghosting až pro devatenáct kláves, což vám umožní zmáčknout bez obav více kláves najednou. O komfort při používaní se starají multimediální zkratky a také podpěrka pod zápěstí. Navíc je tento model vybaven česko-slovenskou lokalizací písmen.

Zdroj: TechGuru.sk
Zdroj: TechGuru.sk

Myš s programovatelnými tlačítky

Myš je vybavena precizním optickým snímačem Avago 5050 s rozlišením až 3 200 DPI, který si svou spolehlivostí získal srdce mnoha hráčů. Součástí je i pokročilý software s editorem maker a profilů, který umožňuje naprogramovat velké množství funkci a přizpůsobit myš individuálním požadavkům. Díky vestavěné paměti si myš dokáže zapamatovat všechna nastavení i v případě připojení myši do jiného počítače. Myš má zvýšenou odolnost vůči poškození, což potvrzují spínače hlavních tlačítek se životnosti až 10 miliónů kliknutí. Navíc její jednoduchý tvar a ergonomicky tvarovaná tlačítka zaručují, že myš výborně sedí v každé ruce.

Stereo sluchátka s podsvícením

Sluchátka Cobalt 300 mají 40mm měniče, které byly vyladěny nejen pro hraní her, ale například i pro sledování filmů. Mají zvýrazněné basy, abyste mohli procítit každý zvukový efekt. Při komunikaci s přáteli určitě oceníte kvalitní mikrofon umístěný na flexibilním rameni. Ovládaní hlasitosti se nachází na levé mušli. O pohodlí i při několikahodinovém používání sluchátek se starají měkké polstrované polštáře na mušlích a hlavovém mostě.

Podložka pod myš

Sada obsahuje také kvalitní podložku pod myš ve výjimečném designu, která zvyšuje přesnost a plynulost pohybů myši. Dolní část podložky je pokrytá gumovou protiskluzovou vrstvou, díky tomu podložka pevně přilne ke každému povrchu. Obšití okrajů podložky zajišťuje její vysokou odolnost a zamezuje třepení okrajů při intenzivním používání.

Další články:

Další články autora: