Genesis představuje nadupanou herní myš Xenon 330

Estimated read time 3 min read

Dobrá herní myš musí mít nadstandardní vlastnosti, mezi které patří: zvýšena odolnost, funkčnost, komfort používaní, precizní sensor a hlavně moderní vzhled. Herní myš Genesis Xenon 330 je dobrou volbou pro každého, kdo všechny tyto vlastnosti očekává. Tento model myši je doslova nadupaný spoustou užitečných funkcí, které splní očekávání i náročných hráčů. Každý opravdový hráč ocení pokročilý software, RGB podsvícení, sedm programovatelných tlačítek a v neposlední řadě i ergonomický tvar.

Precizní herní snímač

Precizní herní snímač Myš Genesis Xenon 330 je vybavena precizním optickým snímačem PAW3212 s maximálním rozlišením 4000 DPI. Snímač si svou spolehlivostí získal srdce mnoha hráčů. Rozlišení DPI lze měnit za chodu v šesti úrovních. Pro změnu rozlišení má myš dvě tlačítka v horní části (DPI + a DPI-). Tato tlačítka jsou navíc dále programovatelná. Například je možné přiřadit funkci přepínání mezi třemi profily a následně volit mezi uloženými profily jediným zmáčknutím tlačítka bez přerušování hry.

Pokročilý software

Pro myš Genesis Xenon 330 je k dispozici pokročilý software s editorem maker a profilů, který umožňuje naprogramovat velké množství funkci a přizpůsobit myš individuálním požadavkům uživatele. Díky vestavěné paměti si myš dokáže zapamatovat všechna nastavení i v případě připojení myši do jiného počítače.

RGB podsvícení

Pokročilý software nabízí také možnost nastavení jedenácti režimů podsvícení. U některých je možné navíc zvolit barvy z palety RGB (16 milionů barev). Pro ovládání změny podsvícení má myš speciální tlačítko umístěné v spodní části, které umožňuje změnu režimu podsvícení jediným kliknutím bez nutnosti použití softwaru.

Rychlá odezva

Rychlá odezva myši (2 ms) zaručuje, že myš bez prodlevy vykoná každý povel i při těch nejrychlejších změnách pohybu nebo zmáčknutí spouště.

Odolnost a ergonomie

Každá opravdová herní myš musí mít zvýšenou odolnost pro náročnější používání Myš Xenon 330, tak jako ostatní myši značky Genesis, je vyrobena z vysoce kvalitních komponent a odolných materiálů. To potvrzují například spínače hlavních tlačítek s životností až deset miliónů kliků. Tělo myši je ergonomicky tvarované pro pevné uchopení a maximální pohodlí během dlouhého, několika hodinového používání. Uživatelé také ocení speciální podpěrku na levém boku myši určenou pro palec. Palec se tak neotírá o podložku a práce s myší je komfortnější.

Specifikace

Počet tlačítek: 7
Počet programovatelných tlačítek: 7
Snímač: Optický, PAW 3212
Rozlišení: 500 – 4000 DPI
Snímkování: 500 Hz
Odezva: 1 ms
Maximální rychlost zpracování dat: 4000 FPS
Maximální zrychlení: 10G
Rychlost: 30 ips
Konektor: USB 2.0
Délka kabelu: 180 cm
Komunikace: Kabelová
Podporované operační systémy: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10, Linux, Android
Další funkce: Plug & Play
Šířka: 75 mm
Výška: 41 mm
Délka: 124 mm
Hmotnost myši: 90 g
Software: Ano

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.