Trailer na Resident Evil od Netflixu je tady!

Estimated read time 2 min read

Těšit se můžeme už v červenci.

Všem už je nyní jasné, že Netflix miluje herní adaptace a jen tak se jich nechce vzdát. Ve svém repertoáru má třeba Arcane, The Witcher a další úspěšné herní seriály. Do této skupinky se má již velmi brzy přidat i Resident Evil.

Informace o seriálu jsme měli již dříve, ale až teď se můžeme podívat, jak si Netflix s příběhem poradil. Seriál se jmenuje pouze Resident Evil a nemá tak žádný hrůzostrašný podtitulek. Trailer však může některé fanoušky her poměrně překvapit.

Ani zde samozřejmě nechybí všudypřítomné zombie. Ale pozor! Nejedná se o Raccoon City. Tohle město je totiž Nové Raccoon City. Trailer nám představuje sestry Billie a Jade, které přijedou do města s příslibem lepších zítřků. To se však samozřejmě rychle změní po zásahu Umbrelly. Celé to tak nějak připomíná jiný seriál od Netflixu – Army of the Dead.

https://www.youtube.com/watch?v=2tb9ENbFWvQ

Nemůžu říct, že by trailer připomínal naše staré známé Resident Evil hry. Možná to však nebude úplně špatně. Akční záběry připomínají časy spíše trochu akčnějších titulů jako Resident Evil 4. Netflix však zatím zvládá herní adaptace celkem dobře a se zkušenostmi z Army of the Dead snad získali patřičné dovednosti na to, aby se jim povedl i Resident Evil.

Netflix nám navíc prozradil i datum vydání – 14. července.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.